Nabídka






Grand Prix CST Ďáblice 27/5 vyhrál Alexey Dymov

Míla

7.7.2024

Reportáže

Přečteno: 85


Třetím vítězstvím v této sérii se dostal do čela opět Alexey Dymov.


Turnaj se hrál za účasti 14 hráčů ve čtyřech skupinách.

 

Skupina A

Kakharov - Hejl 3:1, Dymov - Kakharov 3:0, Hejl - Dymov 0:3

 

Pořadí skupiny A

1. Alexey Dymov 4, 2. Tulkin Kakharov 3, 3. Jiří Hejl 2

 

Skupina B

Mikyska - Minakov 3:1, Kovtun - Čtvrtečka 3:1, Minakov - Čtvrtečka 0:3, Mikyska - Kovtun 3:1, Kovtun - Minarov 3:0, Čtvrtečka - Mikyska 2:3

 

Pořadí skupiny B

1. Luboš Mikyska 6, 2. Sergiy Kovtun 5, 3. Jan Čtvrtečka 4, 4. Oleksandr Minakov 3

 

Skupina C

Matsko - Zahradníček 1:3, Šmíd - Matsko 3:0, Zahradníček - Šmíd 3:1

 

Pořadí skupiny C

1. Igor Zahradníček 4, 2. Hynek Šmíd 3, 3. Vasyl Matsko 2

 

Skupina D

Tsyrybko - Wehreberger 3:0, Motyčka - Světlík 3:2, Wehreberger - Světlík 2:3, Tsyrybko - Motyčka 2:1, Motyčka - Wehreberger 2:3, Světlík - Tsyrybko 1:3

 

Pořadí skupiny D

1. Yurii Tsyrybko 6, 2. Václav Světlík 4(5:5, 96:87), 3. Jan Wehreberger 4(5:5, 85:90), 4. Miroslav Motyčka 4(5:5, 82:95)

 

Čtvrtfinále

Dymov - Šmíd 3:1, Kovtun - Tsyrybko 2:3, Zahradníček - Kakharov 1:3, Světlík - Mikyska 1:3

 

Semifinále

Dymov - Tsyrybko 3:0, Kakharov - Mikyska 0:3

 

Finále

Dymov - Mikyska 3:0

 

O 3. místo

Tsyrybko - Kakharov 1:3

 

O 5. až 8. místo

šmíd - Kovtun 3:2, Zahradníček - Světlík 2:3

 

O 5. místo

Šmíd - Světlík 3:2

 

O 7. místo

Kovtun - Zahradníček 3:2

 

Skupina o 9. až 14. místo

Hejl - Motyčka 3:1, Čtvrtečka - Wehreberger 3:1, Minakov - Matsko 3:1, Motyčka - Matsko 1:3, Wehreberger - Minakov 3:1, Hejl - Čtvrtečka 0:3, Čtvrtečka - Motyčka 3:1, Minakov - Hejl 3:2, Matsko - Wehreberger 2:3, Motyčka - Wehreberger 3:2, Hejl - Matsko 1:3, Čtvrtečka - Minakov 3:0, Minakov - Motyčka 3:2, Matslp - Čtvrtečka 3:2, Wehreberger - Hejl 3:1

 

Pořadí skupiny o 9. až 14. místo

1. Jan Čtvrtečka 9, 2. Karel Wehreberger 8(4), 3. Oleksandr Minakov 8(3), 4. Vasyl Matsko 8(2), 5. Jiří Hejl 6, 6. Miroslav Motyčka 6

 

Pořadí Gčrand Prix CST Ďáblice 27/5

1. Alexey Dymov - Sokol Petrovice, 2. Luboš Mikyska - TTC Praha, 3. Tulkin Kakharov, 4. Yurii Tsyrybko, 5. Hynek Šmíd, 6. Václav Světlík, 7. Serdiy Kovtun, 8. Igor Zahardníček, 9. Karel Wehreberger10. Oleksandr Minakov 11. Vasyl Matsko 12. Jiří Hejl 13. Miroslav Motyčka

 

Průběžní pořadí této série najdete na https://www.centrumstolnihotenisu.cz/gpporadi.php?id=28. Příštím turnajem pokračujeme opět v neděli 14. 7. 2024.


Sdílet na Facebooku



Zpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s.
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008 - 2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je neděle
14.07.2024

Rezervujte zde

Petr Barcal - realitní makléř

Na provoz tohoto sportoviště přispévá hl. m. Praha