Nabídka






Vítězem Grand Prix CST Ďáblice 27/4 se stal George Koptsev

Míla

30.6.2024

Reportáže

Přečteno: 130


Příchod prázdnin a tropická vedra debraly část hráčů a tak se dnešní turnaj konal za účasti pouze 15 hráčů.


Skupina A

Hradec - Pogorelskiy 3:1, Shnaider - Hradec 3:0, Pogorelskiy - Shnaider 0:3

 

Pořadí skupiny A

1. Valentyn Shnaider 4, 2. Martin Hradec 3, 3. Boris Pogorelskiy 2

 

Skupina B

Štefan - Koptsev G- 0:3, Cetner - Hejl 0:3, Koptsev G. - Hejl 3:0, Šrefan - Cetner 0:3, Cetner - Koptsev G. 0:3, Hejl - Šrefan 3:1

 

Pořadí skupiny B

1. George Koptsev 6, 2. Jiří Hejl 5, 3. Milan Cetner 4, 4. Nikola Štefan 3

 

Skupina C

Tsyrybko - Koptsev A. 3:2, Bařík - Vitrovyj 0:3, Koptsev A. - Vitrovyj 0:3, Tsyrybko - Bažík 3:0, Bažík - Koptsev A. 3:2, Vitrovyj - Tsyrybko 2:3

 

Pořadí skupiny C

1. Yurii Tsyrybko 6, 2. Oleg Vitrovyj 5, 3. Jáchym Bažík 4, 4. Alex Koptsev 3

 

Skupina D

Světlík - Motyčka 3:1, Kovtun - Zahradníček 3:2, Motyčka - Zahradníček 0:3, Světlík - Kovtun 3:0, Kovtun - Motyčka 3:0, Zahradníček - Světlík 1:3

 

Pořadí skupiny D

1. Václav Světlík 6, 2. Sergyi Kovtun 5, 3. Igor Zahradníček 4, 4. Miroslav Motyčka 3

 

Čtvrtfinále

Shnaider - Vitrovyj 3:0, Hejl - Světlík 1:3, Tsyrybko - Hradec 3:1, Kovtun - Koptsev G. 2:3

 

Semifinále

Shnaider - Světlík 3:0, Tsyrybko - Koptsev G. 0:3

 

Finále

Shnaider - Koptsev G. 1:3

 

O 3. místo

Světlík - Tsyrybko 3:1

 

O 5. až 8. místo

Vitrovyj - Hejl 3:1, Hradec - Kovtun 3:1

 

O 5. místo

Vitrovyj - Hradec 3:1

 

O 7. místo

Hejl - Kovtun 1:3

 

O 9. až 15. místo

Pogorelskiy - Koptsev A. 3:0, Štefan - Zahradníček 2:3, Bažík - bay, Motyčka - Cetner 3:0

 

O 9. až 12. místo

Pogorelski - Zahradníček 1:3, Bažík - Motyčka 0:3

 

O 9. místo

Zahradníček - Motyčka 3:2

 

O 11. místo

Pogorelskiy - Bažík 3:0

 

O 15. místo

Štefan - bay

 

Pořadí Grand Prix CST Ďáblice 27/4

1. George Koptsev, 2. Valentyn Shnaider - Sokol Petrovice, 3. Václac Světlík, 4. Yurii Tsyrybko, 5. Oleg Vytrovij, 6. Martin Hradec, 7. Sergyi Kovtun, 8. Jiří Hejl, 9. Igor Zahradníček, 10. Miroslav Motyčka, 11. Boris Pogorelskiy, 12. Jáchym Bažík, 13. Milan Cetner, 14. Alex Koptsev, 15. Nikola Štefan

 

Průběžné pořadí této série najdete na https://www.centrumstolnihotenisu.cz/gpporadi.php?id=28. Příštím turnajem pokračujeme opět za týden v neděli 7. 7. 2024.


Sdílet na Facebooku



Zpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s.
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008 - 2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je neděle
14.07.2024

Rezervujte zde

Petr Barcal - realitní makléř

Na provoz tohoto sportoviště přispévá hl. m. Praha