Nabídka






Vítězem Grand Prix CST Ďáblice 20/3 se stal Jiří Havránek

Míla

8.5.2023

Reportáže

Přečteno: 338


Třetí turnaj 20. série vyhrál včera Jiří Havránek a trochu promíchal pořadí v celé sérii.


Při účasti 15 hráčů s ehrálo ve čtyřech skupinách.

 

Skupina A

Flusser – Hejl 3:0, Klesa – Barotek 0:3, Hejl – Barotek 0:3, Flusser – Klesa 3:1, Klesa – Hejl 3:0, Barotek – Flusser 2:3

 

Pořadí skupiny A

1. Jan Flusser 6, 2. Martin Barotek 5, 3. Michal Klesa 4, 4. Jiří Hejl 3

 

Skupina B

Kudláček – Nuradil 3:0, Flusserová – Pešta 3:1, Nuradil – Pešta 0:3, Kudláček – Flusserová 3:1, Flusserová – Nuradil 3:0, Pešta – Kudláček 0:3

 

Pořadí skupiny B

1. František Kudláček 6, 2. Vlasta Flusserová 5, 3. David Pešta 4, 4. Aukhadi Nuradil 3

 

Skupina C

Kureš – Motyčka 3:0, Pogorelskiy – Rolík 0:3, Motyčka – Rolík 0:3, Kureš – Pogorelskiy 3:0, Pogorelskiy – Motyčka 0:3, Rolík – Kureš 3:1

 

Pořadí skupiny C

1. Jakub Rolík 6, 2. Milan Kureš 5, 3. Miroslav Motyčka 4, 4. Boris Pogorelskiy 3

 

Skupina D

Ševčík – Merta 1:3, Havránek – Ševčík 3:0, Merta – havránek 2:3

 

Pořadí skupiny D

1. Jiří Havránek 4, 2. Petr Merta 3, 3. Václav Ševčík 2

 

Čtvrtfinále

Flusser – Kureš 3:1, Flusserová – Havránek 2:3, Rolík – Barotek 3:2, Merta – Kudláček 2:3

 

Semifinále

Flusser – Havránek 0:3, Rolík – Kudláček 0:3

 

Finále

Havránek – Kudláček 3:1

 

O 3. místo

Flusser – Rolík 3:2

 

O 5. až 8. místo

Kureš – Flusserová 3:2, Barotek – Merta 3:0

 

O 5. místo

Kureš – Barotek 3:1

 

O 7. místo

Flusserová – Merta 3:0

 

O 9. až 15. místo

Klesa – Pogorelskiy 3:0, Nuradil – Ševčík 3:2, Motyčka – Hejl 1:3, Pešta – bay

 

O 9. až 12. místo

Klesa – Nuradil 3:1, Hejl – Pešta 1:3

 

O 9. místo

Klesa – Pešta 3:2

 

O 11. místo

Nuradil – Hejl 0:3

 

O 13. až 15. místo

Pogorelskiy – Ševčík 3:2, Motyčka – bay

 

O 13. místo

Pogorelskiy – Motyčka 0:3

 

O 15. místo

Ševčík – bay

 

Pořadí Grand Prix CST Ďáblice 20/3

1. Jiří Havránek, 2. František Kudláček – TTC Praha, 3. Jan Flusser – Spolek sportu Líbeznice, 4. Jakub Rolík – TTC Praha, 5. Milan Kureš – Sokol Hořovice, 6. Martin Barotek – TTC Praha, 7. Vlasta Flusserová – Spolek sportu Líbeznice, 8. Petr Merta, 9. Michal Klesa, 10. David Pešta – TTC Praha, 11. Jiří Hejl, 12. Aukhadi Nuradil, 13. Miroslav Motyčka, 14. Boris Pogorelskiy, 15. Václav Ševčík

 

Průběžné pořadí této série najdete na https://www.centrumstolnihotenisu.cz/gpporadi.php?id=21. Čtvrtým turnajem pokračujeme opět za týden v neděli 14. 5. 2023.


Sdílet na Facebooku



Zpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s.
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008 - 2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je pondělí
24.06.2024

Rezervujte zde

Petr Barcal - realitní makléř

Na provoz tohoto sportoviště přispévá hl. m. Praha