Turnaj začal tradičně
nejsilnější kategorií Rekreant A – Elite, v níž
startovalo 13 hráčů, kteří hráli ve dvou skupinách s
postupem prvních čtyř.
Dvouhra Rekreant A –
Elite
Skupina
A
Mlejnek – Petrosjan 3:1, Paroubek J. - Haba 0:3, Fejks –
Šulc 0:3, Haba – Fejsks 3:0, Petrosjan Paroubek J. 0:3,
Motyčka – Mlejnek 3:0 w.o.oubek J. - Motyčka 0:3, Fejks –
Petrosjan 3:0, Šulc – Haba 3:0, Petrosjan – Šulc 0:3,
Motyčka – Fejks 3:0, Mlejnek – Paroubek 0:3 w.o., Fejks –
Mlejnek 0:3, Šulc – Motyčka 3:1, Haba – Petrosjan 3:0,
Motyčka – Haba 3:0, Mlejnek – Šulc 0:3, Paroubek J. - Fejks
3:0, Šulc – Paroubek J. 3:0, Haba – Mlejnek 2:3, Petrosjan
– Motyčka 0:3
Pořadí
skupiny A
1. Martin Šulc, 2. Oldřich Motyčka, 3. Martin Haba, 4. Jan
Paroubek, 5. Stanislav Mlejnek, 6. Michal Fejks, 7. Tigran
Petrosjan
Skupina
B
Chlumský – Mikšátko Mir. 3:2, Brož – Vandas 3:0, Mikšátko
Mir. - Brož 0:3, Filip – Hrach 3:0, Chlumský – Filip 1:3,
Vandas – Mikšátko Mir. 3:0, Filip – Brož 3:0, Hrach –
Chlumský 3:2, Brož – Hrach 3:2, Vandas – Filip 1:3, Filip
– Mikšátko Mir. 3:0, Hrach – Vandas 3:1, Chlumský – Brož
2:3, Vandas – Chlumský 2:3, Mikšátko Mir. - Hrach 0:3
Pořadí
skupiny B
1. Miroslav Filip, 2. Petr Brož, 3. Petr Hrach, 4. Petr Chlumský,
5. Pavel Vandas, 6. Miroslav Mikšátko
Soutěž
útěchy dvouher Rekreant A – Elite
Předkolo
Mikšátko Mir. - Petrosjan 3:0
Semifinále
Mlejnek – Mikšátko 0:3 w.o., Fejks – Vandas 3:0
Finále
Mikšátko Mir. - Fejks 3:0
Pořadí
soutěže útěchy dvouher
1. Miroslav Mikšátko, 2. Michal Fejks, 3. Pavel Vandas a
Stanislav Mlejnek
Hlavní
soutěž dvouher Rekreant A – Elite
Čtvrtfinále
Šulc – Chlumský 3:1, Brož – Haba 2:3, Motyčka – Hrach
3:0, Paroubek J. - Filip 0:3
Semifinále
Šulc – Haba 3:0, Motyčka – Filip 3:0
Finále
Šulc – Motyčka 3:1
Pořadí
dvouher Rekreant A – Elite
1. Martin Šulc, 2. Oldřich Motyčka, 3. Martin Haba a Miroslav
Filip
V
kategorii Rekreant B – Optimum se sešlo 16 hráčů, kteří
hráli ve třech skupinách s postupem prvních tří.
Dvouhra
Rekreant B – Optimum
Skupina
A
Korba – Fuček M. 3:0, Švec – Haba 3:1, Frýbert – Tuter
0:3, Fuček M. - Tuter 3:0, Haba – Frýbert 3:0, Korba –
Švec 3:0, Švec – Fuček M. 3:0, Frýbert – Korba 0:3, Tuter
– Haba 0:3, Fuček M. - Haba 0:3, Korba – Tuter 3:0, Švec
– Frýbert 3:0, Frýbert – Fuček M. 3:1, Tuter – Švec
0:3, Haba – Korba 0:3
Pořadí
skupiny A
1. František Korba, 2. Ondřej Švec, 3. Martin Haba, 4.
Miloslav Fuček (4:3), 5. Radek Tuter (3:3), 6. Petr Frýbert
(3:4)
Skupina
B
Chlumský – Hadrbolec 3:0, Fuček Sv. - Füri 0:3, Hadrbolec -
Fuček Sv. 3:0, Remunda – Chlumský 1:3, Fuček Sv. - Remunda
0:3, Füri – Hadrbolec 3:2, Remunda - Füri 3:0, Chlumský –
Fuček Sv. 3:0, Füri – Chlumský 1:3, Hadrbolec – Remunda
1:3
Pořadí
skupiny B
1. Petr Chlumský, 2. Štěpán Remunda, 3. Silvia Füri, 4. Jan
Hadrbolec, 5. Svatobor Fuček
Skupina
C
Potančok – Fejks 0:3, Sysel – Paroubek J. 0:3, Fejks –
Sysel 3:0, Sobota – Potančok 3:0, Sysel – Sobota 2:3,
Paroubek J. - Fejks 3:1, Sobota – Paroubek J. 1:3, Potančok
– Sysel 0:3, Paroubek J. - Potančok 3:0, Fejks – Sobota 3:2
Pořadí
skupiny C
1. Jan Paroubek, 2. Michal Fejks, 3. Miroslav Sobota, 4.
Vladimír Sysel, 5. Ivan Potančok
Soutěž
útěchy dvouher Rekreant B – Optimum
Čtvrtfinále
Fuček M. .- Fuček Sv. 0:3 w.o., Frýbert – Potančok 3:1,
Sysel - Tuter 3:0, Hadrbolec – přímý postup
Semifinále
Fuček Sv. - Frýbert 0:3, Sysel – Hadrbolec 3:0
Finále
Frýbert – Sysel 0:3
Pořadí
soutěže útěchy dvouher Rekreant B – Optimum
1. Vladimír Sysel, 2. Petr Frýbert, 3. Svatobor Fuček a Jan
Hadrbolec
Hlavní
soutěž dvouher Rekreant B – Optimum
Čtvrtfinále
Korba - Füri 3:0, Remunda – Fejks 3:2, Paroubek – Švec 0:3,
Chlumský – Haba 3:1
Semifinále
Korba – Remunda 3:1, Švec – Chlumský 3:0
Finále
Korba – Švec 3:0
Pořadí
dvouher Rekreant B – Optimum
1. František Korba, 2. Ondřej Švec, 3. Štěpán Remunda a
Petr Chlumský
Dvouhra
Rekreant C - Standard
Dvouhra kategorie Rekreant C - Standard se zúčastnilo osm hráčů,
kteří hráli systémem každý s každým.
Chlumský
– Di Falco 3:0, Hadrbolec – Malá 1:3, Fuček Sv. - Kučera
0:3, Potančok – Frýbert 1:3,
Di Falco – Frýbert 0:3, Kučera – Potančok 3:1, Malá –
Fuček Sv. 3:0, Chlumský – Hadrbolec 3:0,
Hadrbolec – Di Falco 3:1, Fuček Sv. - Chlumský 0:3, Potančok
– Malá 2:3, Frýbert – Kučera 1:3,
Di Falco – Kučera 0:3, Malá – Frýbert 3:1, Chlumský –
Potančok 3:0, Hadrbolec – Fuček Sv. 3:0,
Fuček Sv. - Di Falco 0:3, Potančok – Hadrbolec 2:3, Frýbert
– Chlumský 0:3, Kučera – Malá 3:0,
Di Falco – Malá 0:3, Chlumský – Kučera 3:0, Hadrbolec –
Frýbert 3:2, Fuček Sv. - Potančok 0:3,
Potančok – Di Falco 3:1, Frýbert – Fuček Sv. 3:0, Kučera
– Hadrbolec 3:0, Malá – Chlumský 1:3
Pořadí
dvouher Rekreant C – Standard
1. Petr Chlumský, 2. Libor Kučera, 3. Božena Malá, 4. Jan
Hadrbolec, 5. Petr Frýbert, 6. Ivan Potančok, 7. Dalibor Di
Falco, 8. Svatobor Fuček
Chlumský
se rozloučil s kategorií Rekreant C – Standard vítězstvím.
Po dnešním turnaji má na žebříčku Rekreant B – Optimum
průměr na turnaj 40,043, takže již kategori Rekreant C –
Standard hrát nemůže, protože ta je limitována průměrem na
turnaj v kaegorii Rekreant B - Optimum menší než 40. Pokud by
však v budoucnu jeho bodový průměr klesl, mohl by se do této
kategorie vrátit. To se ale vzhledem k jeho rostoucí
výkonnosti nepředpokládá.