Nabídka






Bohouš Stiga Cup s 26 účastníky

Míla

3.10.2009

Reportáže

Přečteno: 2740


Návštěvnost turnajů jde nahoru. Bohouš Stiga Cupu se zúčastnilo 26 účastníků ve třech kategoriích a všichni si dobře zahráli.


Začínalo se dvouhrami Profi, kterých se zúčastnilo 11 hráčů, z nichž bohužel Mlejnek turnaj nedohrál, protože byl z vážných rodinných důvodů odvolán po druhém zápasu ve skupině. Hrálo se ve dvou skupinách, z nichž z každé postupovali první čtyři.

Dvouhry Profi

Skupina A
Jelínek – Mlejnek 3:1, Remunda – Štefan 3:1, Hradil – Haba 3:1, Mlejnek – Haba 3:1, Štefan – Hradil 0:3, Jelínek – Remunda 3:0, Hradil – Jelínek 2:3, Haba – Štefan 3:1, Jelínek – Haba 3:0, Remunda – Hradil 1:3, Haba – Remunda 3:2, Štefan – Jelínek 3:2

Výsledky Mlejnka nebyly započítány, protože neodehrál ve skupině nadpoloviční počet zápasů.

Pořadí skupiny A:
1. Tomáš Jelínek, 2. Miroslav Hradil, 3. Martin Haba, 4. Štěpán Remunda, 5, Nikola Štefan

Skupina B
Diviš – Straková 3:0, Brož – Motyčka 0:3, Straková – Brož 0:3, Pavelka O. - Diviš 3:0, Brož – Pavelka O. 3:1, Motyčka – Straková 3:0, Pavelka O. - Motyčka 0:3, Diviš – Brož 2:3, Motyčka – Diviš 3:0, Straková – Pavelka O. 0:3

Pořadí skupiny B:
1. Oldřich Motyčka, 2. Ondřej Pavelka, 3. Petr Brož, 4. Ondřej Diviš, 5. Jitka Straková

Soutěž útěchy dvouher Profi
Štefan - Straková 3:0

Hlavní soutěž dvouher Profi

Čtvrtfinále
Jelínek – Diviš 3:1, Pavelka O. - Haba 3:1, Motyčka – Remunda 3:0, Hradil – Brož 3:0

Semifinále
Jelínek – Pavelka O. 2:3, Motyčka – Brož 3:0

Finále
Pavelka O. - Motyčka 0:3

Konečné Pořadí dvouher Profi
1. Oldřich Motyčka, 2. Ondřej Pavelka, 3. Tomáš Jelínek a Petr Brož

Dvouher Rekreant se zúčastnilo 16 hráčů, kteří hráli ve čtyřech skupinách po čtyřech, z nichž všichni postupovali do bojů na dvě porážky.

Dvouhry Rekreant

Skupina A
Fiala A. - Fiala B. 1:3, Petříková – Padrtka 3:1, Fiala B. - Padrtka 3:0, Fiala A. - Petříková 3:0, Petříková – Fiala B. 0:3, Padrtka – Fiala A. 0:3

Pořadí skupiny A
1. Bohuslav Fiala, 2. Aleš Fiala, 3. Martina Petříková, 4. Ladislav Padrtka

Skupina B
Remunda – Hadrbolec 3:2, Zahradník – Fuček Sv. 3:0, Hadrbolec – Fuček Sv. 3:1, Remunda – Zahradník 3:2, Zahradník – Hadrbolec 3:1, Fuček Sv. - Remunda 0:3

Pořadí skupiny B
1. Štěpán Remunda, 2. Václav Zahradník, 3. Jan Hadrbolec, 4. Svatobor Fuček

Skupina C
Haba – Bůžková 3:0, Straková – Fejks 3:2, Bůžková – Fejks 0:3, Haba – Straková 3:1, Straková – Bůžková 3:0, Fejks – Haba 2:3

Pořadí skupiny C
1. Martin Haba, 2. Jitka Straková, 3. Michal Fejsk, 4. Lucie Bůžková

Skupina D
Fuček M. - Suda 3:0, Diviš – Korba 3:0, Suda – Korba 0:3, Fuček M. - Diviš 0:3, Diviš – Suda 3:0, Korba – Fuček M. 3:0

Pořadí skupiny D
1. Ondřej Diviš, 2. František Korba, 3. Miloslav Fuček, 4. Štěpán Suda

Kolo vítězů

1. kolo
Fiala B. - Suda 3:0, Zahradník – Fejks 3:1, Diviš – Hadrbolec 3:0, Straková – Fuček Sv. 3:0, Haba – Padrtka 3:0, Korba – Petříková 3:0, Remunda – Bůžková 3:0, Fiala A. - Fuček M. 3:0

2. kolo
Fiala B. - Zahradník 3:2, Diviš – Straková 3:0, Haba – Korba 0:3, Remunda – Fiala A. 1:3

3. kolo
Fiala B. - Diviš 3:0, Korba – Fiala A. 1:3

4. kolo - o 1. místo
Fiala B. - Fiala A. 3:1

Kolo poražených

1. kolo
Suda – Hadrbolec 0:3, Padrtka – Bůžková 3:0, Fuček M. - Petříková 3:0, Fuček Sv. - Fejks 0:3

2. kolo
Hadrbolec – Remunda 1:3, Padrtka – Zahradník 0:3, Fuček M. - Straková 3:1, Fejks – Haba 1:3

3. kolo
Remunda – Zahradník 0:3 w.o., Fuček M. - Haba 0:3

4. kolo
Zahradník – Diviš 2:3, Haba – Korba 1:3

5. kolo
Diviš – Korba 0:3

6. kolo – o 2. místo
Korba – Fiala B. 3:1

Pořadí dvouher Rekreant
1. Aleš Fiala, 2. František Korba, 3. Bohuslav Fiala, 4. Ondřej Diviš, 5. - 6. Václav Zahradník a Martin Haba, 7. - 8. Štěpán Remunda a Miloslav Fuček

Dvouher Rekreant se zúčastnilo sedm hráčů, kteří hráli systémem každý s každým.

Dvouhry Začátečník

Fuček Sv. - Petříková 1:3, Padrtka – Mikšátko Mir. 2:3, Šmíd – Malát 3:0, Fuček Sv. - Padrtka 0:3, Petříková – Mikšátko Mir. 1:3, Šmíd . Hadrbolec 2:3, Fuček Sv. - Mikšátko Mir. 1:3, Petříková – Šmíd 1:3, Padrtka – Malát 3:0, Fuček Sv. - Šmíd 0:3, Petříková – Malát 3:0, Mikšátko Mir. - Hadrbolec 0:3, Fuček Sv. - Malát 2:3, Petříková – Hadrbolec 2:3, Padrtka – Šmíd 1:3, Mikšátko Mr. - Malát 3:0, Fuček Sv. - Hadrbolec 1:3, Petříková – Padrtka 1:3, Padrtka – Hadrbolec 3:1, Mikšátko Mir. - Malát 3:0, Malát – Hadrbolec 2:3

Pořadí dvouher Začátečník
1. Jan Hadrbolec, 2. Karel Šmíd, 3. Miroslav Mikšátko, 4. Ladislav Padrtka, 5. Martina Petříková, 6. Ondřej Malát, 7. Svatobor Fuček

Sdílet na Facebooku



Zpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s.
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008 - 2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
15.11.2018

Rezervujte zde

Petr Barcal - realitní makléř

Na provoz tohoto sportoviště přispévá hl. m. Praha