Nabídka






Grand Prix CST Ďáblice 12/3 vyhrál opět Jiří Cintl

Míla

9.1.2022

Reportáže

Přečteno: 120


Bilance Jiřího Cintla v této série je první místo, druhé místo a nyní opět první místo. Konkurence byla dnes velká, turnaj byl velmi silně obsazen.


Při účasti 23 hráčů se hrálo ve čtyřech skupinách s postupem do dvou pavouků, které se oba dohrávaly do konečného pořadí.

 

Skupina A

Jukl – Vilchanskyi 3:0(8,10,3), Barotek – Fiferna 1:3(-7,-9,9,-9), Borský – Řehoř 1:3(6,-6,-3,-10), Vilchanskyi – Řehoř 3:0(6,6,1), Fiferna – Borský 3:0(9,7,7), Jukl – Barotek 3:0(6,6,2), Barotek – Vilchanskyi 0:3(-9,-7,-8),. Borský – Jukl 0:3(-4,-5,-12), Řehoř – Fiferna 1:3(-9,10,-8,-8), Vilchanskyi – Fiferna 3:1(8,-8,8,8), Jukl – Řehoř 2:3)3,-10,8,-8,-8), Barotek – Borský 3:2(-7,8,10,-9,10), Borský – Vilchanskyi 1:3(-8,8,-7,-6), Řehoř – Barotek 3:2(5,8,-9,-10,5), Fiferna – Jukl 0:3(-9,-9,-5)

 

Pořadí skupiny A

1. Tomáš Jukl 9, 2. Oleksii Vilchanskyi 9, 3. Miroslav Fiferna 8, 4. Zdeněk Řehoř 8, 5. Martin Barotek 6, 6. Vratislav Borský 5

 

Skupina B

Jelínek – Dočkal 3:1(-7,9,9,9), Kudláčková – Pavel 0:3(-10,-4,-3), Dočkal – Kudláčková 3:0(1,1,6), Stejskal – Jelínek 3:0(4,0,5), Kudláčková – Stejskal 0:3(-1,-2,-3), Pavel – Dočkal 3:2(9,-9,9,-6,10), Stejskal – Pavel 3:1(4,-9,9,7), Jelínek – Kudláčková 3:0(1,4,3), Pavel – Jelínek 3:2(10,-12,-5,7,7), Dočkal – Stejskal 3:2(9,-9,4,-10,7)

 

Pořadí skupiny B

1. Pavel Stejskal 7, 2. Aleš Pavel 7, 3. Jaroslav Jelínek 6, 4. Miloš Dočkal 6, 5. Eva Kudláčková 4

 

Skupina C

Kudláček – Buriánek 3:1)-7,7,7,5), Hyršál – Malá 1:3(-7,12,-9,-10), Havránek – Hejl 3:1(-3,7,3,6), Buriánek – Hejl 3:0(2,4,4), Malá – Havránek 0:3)-12,-7,-8), Kudláček – Hyršál 3:0(6,9,9), Hyršál – Buriánek 3:2(9,-7,7,-7,10), Havránek – Kudláček 1:3(6,-9,-6,-10), Hejl – Malá 0:3(-3,-0,-7), Buriánek – Malá 1:3(-9,-9,9,-11), Kudláček – Hejl 3:0(1,3,7), Hyršál – Havránek 3:1(-6,8,6,9), Havránek – Buriánek 1:3(9,-9,-9,-9), Hejl – Hyršál 3:0(6,w.o.), Malá – Kudláček 3:0(4,5,4)

 

Pořadí skupiny C

1. Petra Malá 9, 2. František Kudláček 9, 3. Radek Hyršál 7(4,6:3), 4. Václav Buriánek 7(3,5:4), 5. Jiří Havránek 7(2,2:6), 6. Jiří Hejl 6

 

Skupina D

Hampl – Paroubek 3:0)6,4,3), Nguyen – Cintl 3:2(-7,-7,8,9,8), Řeháček – Ševčík 3:2)-8,7,-2,8,9), Paroubek – Ševčík 3:0(8,5,9), Cintl – Řeháček 3:0)7,4,7), Hampl – Nguyen 3:0(7,5,6), Nguyen – Paroubek 3:0(7,7,10), Řeháček – Hampl 0:3(-4,-4,-8), Ševčík – Cintl 1:3(9,-4,-8,-10), Paroubek – Cintl 0:3(-3,-10,-3), Hampl – Ševčík 3:0)4,6,8), Nguyen – Řeháček 3:0(7,4,10), Řeháček – Paroubek 0:3(-7,-2,-10), Ševčík – Nguyen 0:3(-8,-10,-6), Cintl – Hampl 0:3(-8,-5,-2)

 

Pořadí skupiny D

1. Václav Hampl 10, 2. Hung Son Nguyen 9, 3. Jiří Cintl 8, 4. Jan Paroubek 7, 5. Karel Řeháček 6, 6. Václav Ševčík 5

 

Osmifinále

Jukl – bay, Kudláček – Cintl 1:3(-8,-9,9,-6), Pavel – Fiferna 0:3(-8,-9,-8), Hampl – bay, Malá – bay, Vilchanskyi – Jelínek 3:2(8,-8,7,-7,4), Nguyen – Hyršál 3:0 w.o., Stejskal – bay

 

Čtvrtfinále

Jukl – Cintl 0:3(-8,-5,-7), Fiferna – Hampl 1:3(-9,9,-8,-7), Malá – Vilchanskyi 2:3(12,-14,-1,12,-14), Nguyen – Stejskal 3:0(9,6,9)

 

Semifinále

Cintl – Hampl 3:2(-9,11,-9,9,9), Vilchanskyi – Nguyen 2:3(8,-8,8,-8,-4)

 

Finále

Cintl – Nguyen 3:2(8,-9,-8,12,8)

 

O 3. místo

Hampl – Vilchanskyi 2:3(8,8,-8,-8,7)

 

O 5. až 8. místo

Jukl – Fiferna 3:0(8,6,5), Malá – Srejskal 3:1(6,7,-10,8)

 

O 5. místo

Jukl – Malá 1:3(-8,9,-8,-9)

 

O 7. místo

Fiferna – Stejskal 2:3(-8,9,-7,6,-12)

 

O 9. až 12. místo

Kudláček – Pavel 3:1(-10,6,7,10), Jelínek – Hyršál 3:0 w.o.

 

O 9. místo

Kudláček – Jelínek 3:0(9,7,9)

 

O 11. místo

Pavel – Hyršál 3:0 w.o.

 

O 13. až 23. místo

Řehoř – bay, Havránek – Ševčík 3:1(-13,11,9,7), Kudláčková – Borský 0:3(-4,-0,-4), Paroubek – bay, Buriánek – bay, Barotek – bay, Řeháček – Hejl 3:0(5,5,6), Dočkal – bay

 

O 13. až 20. místo

Řehoř – Havránek 3:1(5,8,-6,6), Borský – Paroubek 3:1(7,4,-7,7), Buriánek – Barotek 0:3)-8,-8,-7), Řeháček – Dočkal 1:3(-4,-4,6,-4)

 

O 13. až 16. místo

Řehoř – Borský 2:3(-9,10,-8,14,-10), Barotek – Dočkal 1:3)-8,-7,9,-8)

 

O 13. místo

Borský – Dočkal 1:3(8,-7,-9,-10)

 

O 15. místo

Řehoř – Barotek 1:3(-8,14,-9,-9)

 

O 17. až 20. místo

Havránek – Paroubek 3:0(6,7,3), Buriánek – Řeháček 3:0(4,4,7)

 

O 17. místo

Havránek – Buriánek 3:2(9,-9,-9,8,7)

 

O 19. místo

Paroubek – Řeháček 3:1(4,7,-3,12)

 

O 21. až 23. místo

Ševčík – Kudláčková 3:0(6,5,5), Hejl – bay

 

O 21. místo

Ševčík – Hejl 2:3(6,-8,4,-4,-12)

 

O 23. místo

Kudláčková – bay

 

Pořadí Grad Prix CST Ďáblice 12/3

1. Jiří Cintl – TTC Praha, 2. Hung Son Nguyen, 3. Oleksii Vilchanskyi – TTC Praha, 4. Václav Hampl, 5. Petra Malá, 6. Tomáš Jukl – TTC Praha, 7. Pavel Stejskal – Sokol Podolí, 8. Miroslav Fiferna, 9. František Kudláček – TTC Praha, 10. Jaroslav Jelínek, 11. Aleš Pavel, 12. Radek Hyršál, 13.Miloš Dočkal, 14. Vratislav Borský, 15. Martin Barotek, 16. Zdeněk Řehoř, 17. Jiří Havránek, 18. Václav Buriánek – TTC Praha, 19. Jan Paroubek, 20. Karel Řeháček, 21. Jiří Hejl, 22. Vaclav Ševčík, 23. Eva Kudláčková

 

Průběžné mezipořadí 12. série najdete na http://www.centrumstolnihotenisu.cz/gpporadi.php?id=13.

Série pokračuje příštím turnajem opět za týden v neděli 16. 1. 2022.


Sdílet na Facebooku



Zpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s.
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008 - 2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je čtvrtek
27.01.2022

Rezervujte zde

Petr Barcal - realitní makléř

Na provoz tohoto sportoviště přispévá hl. m. Praha