Nabídka


Příměstský tábor - den pátý

Míla

5.8.2016

Reportáže

Přečteno: 1561


V pátek skončil pětidenní příněstský tábor zaměřený na stolní tenis pořádaný TTC Praha v Centru stolního tenisu Ďáblice.


V pátek odpadl klánovický Ondra, takže jsme ranní trénink zahájili jenom ve dvou. Základní údery procvičovali Odndra s Filipem. Potom si šel Filip zatrénovat podání a s Ondrou trénoval trenér. Ten s ním posléze odehrál i tréninkový zápas, který vyhrál 2:1(-8, 9,9). Filip s trenérem neměl zájem hrát, tak trénoval jednoduché kombinace s Ondrou.

 

Po tréninku jsme vyrazili do Národního technického muzea. Prohlídka tu byla poměrně rozsáhlá, strávili jsme tu dvě hodiny. Na některé expozice, jako třeba důl, nezbyl čas.

 

Šli jsme na oběd do jídelny Lutavský, která nás zklamala, protože po 13. hodině už neměli skoro žádná jídla. Takže příště zvolíme radějhi čínskou restauraci.

 

Vrátili jsme se do sokolovny tramvají a metrem. Měli jsme čas, tak jsme se jště v Ďáblicích stavěli v cukrárně. Po návratu byl poslední trénink, který byl volnější. V té době se i dojednávaly pdrobnosti kolem podlahy, která by se měla začít dělat od úterý.

 

Druhý turnus příměstského tábora bude od 22. do 26. 8. 2016 a je na něm ještě dostatek volných míst. Pokud byste měli zájem, kontakturjte vedoucího tábora a trenéra na telefonu 603 451 965 (v případě nezastižení pošlete SMS, protože trenér bude dva týdny na soustředění a v některých časech nebude u mobilu).

 

Účastníků bylo sice málo, ale většině se líbil a herně se zlepšili. A kvůli tomu sem hlavně šli.


Sdílet na FacebookuZpět


Provozuje TJ Stolní tenis Praha z.s.
Vytvořil MF SOFT
Všechna práva vyhrazena ©2008 - 2015
Kopírování částí webu či přebírání částí textu není povoleno bez souhlasu majitele webu.

Dnes je středa
03.06.2020

Rezervujte zde

Petr Barcal - realitní makléř

Na provoz tohoto sportoviště přispévá hl. m. Praha