První tři ze skupin postupovali do horního pavouka, druzí tři do spodního pavouka. Oba pavouci se dohrávaly o konečné pořadí.
Skupina A
Jansa – Fuček 3:0(7,4,1), Mutl – Stepanov 3:0(3,3,7), Alex – Bedáň 0:3(-2,-3,-4), Fuček – Bedáň 3:1(7,-6,7,8), Stepanov – Alex 3:0(3,2,1), Jansa – Mutl 2:3(-8,9,-9,5,-4), Mutl – Fuček 3:1(-5,5,1,1), Alex – Jansa 0:3(-1,-1,-3), Bedáň – Stepanov 3:2(-3,10,7,-8,8), Fuček – Stepanov 0:3(-3,-10,-9), Jansa – Bedáň 3:1(5,7,-6,6), Mutl – Alex 3:0(4,3,6), Alec – Fuček 0:3(-5,-3,-4), Bedáň – Mutl 0:3(-7,-6,-9), Stepanov – Jansa 0:3(-4,-10,-4)
Pořadí skupiny A
1. David Mutl 5, 2. Jiří Jansa 4, 3. Ilya Stepanov 3(5:3), 4. Ondřej Bedáň 3(4:5), 5. Miloslav Fuček 3(3:4), 6. Alexander Alex 0
Skupina B
Jelínek P. - Sergiu 3:0(4,9,3), Ruml J. - Paroubek J. 3:0(10,8,7), Mamchur – Buta 0:3(-8,-9,-3), Sergiu – Buta 0:3(-1,-8,-4), Paroubek J. - Mamchur 3:2(13,-13,-7,3,5), Jelínek P. - Ruml J. 2:3(8,-4,8,-8,-8), Ruml J. - Sergiu 3:0(5,5,5), Mamchur – Jelínek P. 2:3(-8,-7,7,7,-10), Buta – Paroubek J. 3:0(4,10,5), Sergiu – Paroubek J. 0:3(-3,-4,-4), Jelínek P. - Buta 2:3(9,-6,-6,6,-5), Ruml J. – Mamchur 3:0(8,7,5), Mamchur – Sergiu 3:0(8,7,5), Buta – Ruml J. 3:1(-3,9,9,5), Paroubek J. - Jelínek P. 1:3(11,-4,-8,-7)
Pořadí skupiny B
1. Adrian Buta 5, 2. Jiří Ruml 4, 3. Petr Jelínek 3, 4. Jan Paroubek 2, 5. Cictoria Mamchur 1, 6. Sergej Sergiu 0
Předkolo
Ruml J. - Stepanov 3:1, Jansa – Jelínek P. 1:3
Semifinále
Mutl – Ruml J. 0:3, Buta – Jelínek P. 1:3
Finále
Ruml J. - Jelínek P. 3:2
O 3. místo
Mutl – Buta 3:2
O 5. místo
Stepanov – Jansa 1:3
O 7. až 12. místo – předkolo
Mamchur – Alex 0:3, Fuček – Sergiu 3:1
O 7. až 10. místo
Bedáň – Alex 3:0, Paroubek J. - Fuček 3:2
O 7. místo
Bedáň – Paroubek J. 1:3
O 9. místo
Alex – Fuček 3:0 w.o.
O 11. místo
Mamchur – Sergiu 3:0
Celkové pořadí 1. turnaje 13. série Grand Prix Centra zábavy
1. Jiří Ruml – Sokol Žižkov 200, 2. Petr Jelínek 150, 3. David Mutl – TTC Praha 100, 4. Adrian Buta 90, 5. Jiří Jansa – TTC Praha 80, 6. Ilya Stepanov 70, 7. Jan Paroubek – TTC Praha 60, 8. Ondřej Bedáň 50, 9. Alexander Alex 45, 10. Miloslav Fuček – TTC Praha 40, 11. Victoria Mamchur 35, 12. Sergej Sergiu 30
Třináctá série Grand Prix Centra zábavy pokračuje druhým turnajem opět za týden ve středu 10. 9. 2014. Nejbližším turnajem je ale už v neděli 7. 9. Memoriál Bohuslava Fialy, který je úvodním turnaje 1. série Velké ceny Centra zábavy Karlín v kategorii dospělých.